sponsor

 

IX GALA TANECZNA w Tąpkowicach

Napisała 
nasze Promyczki (Pani Jadzia też jest naszym promyczkiem - co potwierdzą jednogłośnie wszyscy rodzice starszaków) nasze Promyczki (Pani Jadzia też jest naszym promyczkiem - co potwierdzą jednogłośnie wszyscy rodzice starszaków)

 

Jako aktywny obywatel, a zarazem dumna mama wzięłam w czwartek urlop, kamerę w dłoń, aparat fotograficzny na ramię i śledzilam poczynania naszych pociech (tych dużych i tych maleńkich) podczas IX Gali Tanecznej w Tąpkowicach. Naszą gminę reprezentowały zespoły działające przy Ośrodku Kultury w Sączowie pod kierownictwem Jana Wesołowskiego oraz grupa taneczna Promyczki, działająca w Przedszkolu w Sączowie pod kierownictwem Pani Jadwigi Skubis. To silne grupy pod wezwaniem bardzo żywego i naturalnego wzajemnego dopingu, co widać w poniższym materiale.

Podkreślam, że WSZYSTKIE grupy otrzymały statuetkę i dyplom. Wszystkie także wyniosły kolejne doświadczenia - niezwykle ważne tzw. "obycie ze sceną". Ale czy po nich widać jakąś tremę? Moim zdaniem nie. Bo grunt to dobra zabawa! 

 

 DSC 0190

 

DSC 0217

 

DSC 0239

 

DSC 0238

 

DSC 0258

 

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Media

Występy grup tanecznych
Zaloguj się, by skomentować