sponsor

 

Piknik Edukacyjny w Rogoźniku

Napisała 

W ubiegły piątek, 7 czerwca na terenie naszej gminy odbył się PIKNIK EDUKACYJNY zorganizowany przez Urząd Gminy Bobrowniki, a realizowany w ramach projektu "Kuźnia Kadr" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Od godziny 12.00 na terenie OSP Rogoźnik dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych, eksperymentach i pokazach. O 16.30 rozpoczęły się występy uczniów z Zespołu Szkół w Rogoźniku i Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców tejże szkoły. Poniżej film z pikniku.

 

W ciągu 7 godzin z nauką wybuchały arbuzy, bomby azotowe, wszechobecne były bańki mydlane. Gratką pikniku była czarna sfera do kręcenia filmów slow-motion z udziałem wszystkich chętnych. Nakręcone w ten sposób filmy uczestnicy otrzymają na maila. Doświadczenia zaciekawiały nie tylko dzieci ale i dorosłych. Jednym słowem każdy znalazł coś dla siebie. Za tydzień 15 czerwca piknik zawita również do Siemoni, jednak z nieco innym programem i tym razem między 9.00 a 16.00, bo od 16.00 ruszamy z Siemoniadą. 

 

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Media

Zaloguj się, by skomentować