sponsor

 

Aktywny weekend w parku w Rogoźniku

Napisała 

Po bardzo ponurych tygodniach przyszedł czas na długo oczekiwany w pełni słoneczny weekend. I jak się okazało nie warto było odwoływać imprez.

W naszej gminie oprócz pikników szkolnych i rodzinnych w Rogoźniku i Bobrownikach, Miasteczka Edukacyjnego w Rogoźniku, przez cały weekend można było jeździć na nartach wodnych po Zbiorniku Wodnym nr 1 w Rogoźniku. Event zorganizował Polski Związek Motorowodny i Nart Wodnych.

Na nartach pierwsze kroki stawiali głównie najmłodsi, a ci którym zabrakło chęci bądź odwagi mogli podziwiać wyczynowe przejazdy zawodników Związku, wielokrotnych medalistów mistrzostw Polski i świata. Poniżej krótka relacja filmowa, w której między innymi akrobacje w wykonaniu Dawida Kazka, zawodnika Klubu Sportowego Zefir z Bytomia.

Ale nie byłabym sobą, gdybym nie chciała się zmierzyć z tym wyzwaniem sama. Pokonując swoje lęki człowiek czuje się na prawdę wolny. Można też było udawać, że to nie dla mnie. Ale udawanie tym bardziej nie dla mnie. Było zatem skupienie i powoli, powoli do przodu. Nie było czasu na strach.  

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Media

Zaloguj się, by skomentować