sponsor

 

Dzień Dziecka z Kuleczką i Groszkiem

Napisała 

10 czerwca, w poniedziałkowe popołudnie Dom Kultury w Sączowie zaprosił najmłodszych do wesołej zabawy z okazji minionego Dnia Dziecka.

Impreza rozpoczęłą się występem Dziecięcego Zespołu Teatralnego, który zaprezentował kabarecik "Kopciuszek". Jednak to na gry i zabawy dzieci czekały najbardziej. Wodzirejami zabawy byli Groszek i Kuleczka - dwa kolorowe klauny. Organizowały one konkursy, zabawy i wspólne tańce. Była zabawa balonami, chustą, kaczuszki, taniec labada, a nawet konkurs piosenki.

Przedsięwzięcie mogło być zorganizowane dzięki sponsorom: radnym z Sączowa - Bartłomiejowi Elznerowi i Alicji Nabrdalik-Kocot oraz Pani Sołtys Irenie Garczarczyk wraz z Radą Sołecką. Po raz kolejny sącząwska filia GOK udowodniła, że pracując razem można zorganizować dobrą zabawę w której z przyjemnością uczestniczą i rodzice i dzieci. 

Poniżej relacja filmowa.

 

mDSC 1682

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Media

Zaloguj się, by skomentować