sponsor

 

Gwiazdy, gwiazdki i gwiazdeczki w Sączowie

Napisała 

W niedzielne popołudnie blisko 300 osób zebrało się w Domu Kultury w Sączowie by obejrzeć popisy wokalne i taneczne grup działających pod skrzydłami Barbary Gajdzińskiej. W programie przeplatały się różne style i formy, co idealnie odzwierciedla różnorodność oferty artystycznej Ośrodka Kultury w Sączowie.
Wystąpiły grupy prowadzone przez Jana Wesołowskiego: Lejdis Latino, NoName, Mini Mini, DanceCentral, Screamers i Fever Fire oraz prowadzony przez Dawida Lolu Kaszyńskiego - Jumar Crew.


Zaśpiewały Natalia i Emilka Łukasik.
Wystąpili także podopieczni Małej Akademii Michała Malickiego: Ania Pawłowska, Jan Łata ,Artur Skręt, Oliwia Kunicka , Katarzyna Klusek oraz Karol Chachurski
Gwiazdami popołudnia byli tancerze z Got to Dance - grupa Fresh Flawa, absolwenci PWST – Maciej Beczek, Kamil Wawrzuta, Katarzyna Baran, Anna Kasprzak, oraz tancerka Agnieszka Bednarz.
Zatańczyła ona także w finale partnerując Janowi Wesołowskiemu w tangu argentyńskim i kubańskiej rumbie.

Poniżej wybrane fragmenty przedstawienia.

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Media

Zaloguj się, by skomentować