sponsor

 

Plan na sobotę: Dni Gminy Bobrowniki

Napisał 
Tablica ogłoszeń w Dobieszowicach Tablica ogłoszeń w Dobieszowicach Artur Dudka

Występy artystyczne, tańce i dużo muzyki - taka będzie dzisiejsza sobota podczas Dni Gminy Bobrowniki. Świętowanie rozpocznie się o 14:30 na Stadionie Orła w Bobrownikach. Występy utalentowanych, młodych mieszkańców naszej gminy oraz rockowe brzmienia będą towarszyszyły zebranej publiczności aż do późnego wieczora. Sprawdź program imprezy, żeby ocenić czy i Ciebie dzisiaj tam nie powinno zabraknąć.

 

Jubileuszowe V Dni Gminy Bobroniki rozpoczną się o 14:30 poprzez zaprezentowanie sponsorów imprezy oraz uroczyste wystąpienie Arkadiusza Ziemby, wójta Gminy Bobrowniki. O 14:54 rozpoczną się występy na scenie. Na pierwszy ogień pójdą Domy Kultury (Bobrowniki, Rogoźnik i Sączów), które przygotowały popisy taneczne, wokalne, instrumentalne oraz teatralne. Następnie swoje umiejętności wokalne przedstawią uczniowie Studium Wokalnego Anny Formy. A po nich na scenie wystąpią utalentowani muzycznie uczestnicy Małej Akademii Muzycznej Michała Malickiego. Ich występ zwieńczy samodzielny dwudziestominutowy mini-koncert gwiazdy Gminy Bobrowniki, Karola Chachurskiego.

 

 


Plan na sobotę

 • 14:30 - Przedstawienie programu dnia. Zaprezentowanie sponsorów Dni Gminy Bobrowniki.
 • 14:40 - Uroczyste otwarcie. Wystąpienie Wójta Gminy Bobrowniki.
 • 14:54 - Nasze pasje i talenty - prezentacje twórczości dziecięcej i młodzieżowej.
  W programie popisy taneczne, wokalne, instrumentalne, teatralne:
  - prezentacje Domu Kultury w Bobrownikach
  - prezentacje Domu Kultury w Rogoźniku
  - prezentacje Domu Kultury w Sączowie
 • 15:55 - Piosenka jest dobra na wszystko - prezentacje uczestników Studium Wokalnego Anny Formy
 • 16:35 - Dla Was gramy i śpiewamy - prezentacje uczestników Małej Akademii Muzycznej Michała Malickiego.
 • 17:10 - WystępKarola Chachurskiego.
 • 17:35 - Taneczne lato z Marengo (szkoła tańca Adama Słabiaka) w programie: taniec towarzyski, salsa, hip-hop, breakdance.
 • 18:25 - Prezentacja sponsorów Dni Gminy Bobrowniki.
 • 18:35 - Próba akustyczna zespołu Sztywny Pal Azji
 • 19:00 - 20:20 - SZTYWNY PAL AZJI - KONCERT LEGENDY POLSKIEJ SCENY ROCKOWEJ
 • 20:25 - 20:55 próba akustyczna zespołu WILKI
 • 21:00 - 22:30 - GWIAZDA WIECZORU: KONCERT ZESPOŁU WILKI

 


 

 

O 17:35 na scenie Orła Bobrowniki wystąpi utytułowana zagłębiowska Szkoła Tańca Marengo. Przedstawi program taneczny pt. „Taneczne lato z Marengo”, w którym przewidziany jest pokaz tańców towarzyskich, salsy, breakdance i hip-hopu. Tancerze ze sceny zejdą dopiero o 18:25, kiedy nastąpi ponowna prezentacja sponsorów przed najważniejszą częścią sobotniej imprezy - koncertami gwiazd.

 

Legenda polskiej sceny rockowej, Sztywny Pal Azji swój prawie półtoragodzinny koncert rozpocznie o 19:00. Muzycy będą zabawiać publiczność do 20:20, kiedy to będą musieli ustąpić miejsca gwieździe wieczoru - zespołowi Wilki. Robert Gawliński wraz z zespołem zacznie o 21:00 i będzie śpiewał przynajmniej do 22:30.

 

Oprócz zaplanowanych atrakcji, w sobotę na Stadionie Orła Bobrowniki będzie można skorzystać z nowoczesnego czeskiego lunaparku. Artur Ślęzak, fotograf z Piekar Śląskich przygotował wystawę „Portret rodzinny”, podczas której będzie można wziąć udział w konkursie plastycznym dla rodzin. Poza tym na miejscu będzie można skosztować kuchni regionalnej, zwiedzić kiermasz handlowy i zabrać dzieci do stanowisk charakteryzacji.

Artur Dudka

Jestem mieszkańcem Rogoźnika mającym własne zdanie na temat otaczającego mnie świata i nie boję się go wyrażać. Jeżeli jest coś wartego napisania, robię to. Lubię naszą gminę i cieszy mnie kierunek jej rozwoju.

Strona: FlameMan.pl
Zaloguj się, by skomentować