sponsor

 

Relacje z pierwszego dnia "Dni Gminy"

Napisała 

V Dni Gminy Bobrowniki już trwają. Za nami występy dzieci i młodzieży z działających na terenie naszej gminy sekcji artystycznych. Zobaczcie i posłuchajcie Wiktorii Trefon, która śpiewa o wielkiej damie - a sama jest młodą damą o przepięknym głosie. Osobiście jestem jej wielką fanką. 

 

 

 

O godzinie 14.00 Wójt Gminy Arkadiusz Ziemba uroczyście otworzył imprezę. Następnie Starosta Będziński Krzysztof Malczewski przekazał rogoźnickiemu WOPR-owi defibrylator i bon paliwowy.

Dni Gminy rozpoczęły się prezentacją sekcji artystycznych domów kultury z Sączowa, Bobrownik i Rogoźnika. Były to popisy taneczne, wokalne i instrumentalne.
Tuż po nich zaprezentowały się dzieci uczęszczające do Studium Wokalnego Anny Formy oraz Małej Akademii Muzycznej Michała Malickiego.

 

 

 

Kolejne materiały wkrótce. 

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Zaloguj się, by skomentować