sponsor

 

Cross w Rogoźniku

Napisała 

Motocyklowy Rajd  "Trial Rogoźnik" gościł dziś na terenie Kamieniołomu w Rogoźniku. Współorganizatorem zawodow były dwa kluby: Klub Motorowy Górników i Energetyków i Auto Moto Klub Gliwice. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Bobrowniki Arkadiusz Ziemba.

Zawodnicy skupiali się na pokonaniu przeszkód. Oceniana była precyzja i skuteczność pokonanej trasy. Teren "kamionki" charakteryzował wysoki poziom trudności, co motywowało zawodników. Frekwencja była wysoka jak na tej kategorii zawody. Teren kamionki odwiedzali także mieszkańcy ciekawi niszowego sportu.

Jarosław Gieras, który udzielił nam w imieniu organizatorów wywiadu, podkreślał, że zawody aspirują do rangi mistrzostw Polski. Póki co jednak są one przede wszystkim dobrą zabawą w rodzinnej i przyjaznej atmosferze. 

 

trial5

 

 

trial6

 

trial3

 

trial2

 

Pośród kilku kategorii znalazła się między innymi konkursowa jazda motocyklem, gdzie w pierwszej trójce znalazły się następujące osoby:

1. Tomasz Ślazyk - Smok Kraków
2. Jarosław Gęsiak - Smok Kraków
3. Klara Dubaniowska - Smok Kraków

 

trial1

 

W kategorii juniorów zwyciężyli: 

1. Jakub Łukaszczyk - AMK Gorce Nowy Targ
2. Łukasz Zborowski-  AMK Gorce Nowy Targ
3. Andrzej Tokarz - Silesia Bytom.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich pasjonatów już dziś zapraszamy na kolejny rok.

 

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Media

Zaloguj się, by skomentować