sponsor

 

Turniej piłki nożnej

Napisała 

W godzinach okołopołudniowych odbył się dziś turniej trampkarzy roczników 2002 i młodsi. Jest to kolejna potyczka organizowana przez Uczniowski Klub Sportowy przy wsparicu Urzędu Gminy i olbrzymim zaangażowaniu rodziców. Tym razem turniej w dwóch grupach wiekowych rozgrywali piłkarze z terenu całej gminy i sąsiednich Piekar Śląskich.

W grupie pierwszej klas 4-6 rozegrano 10 meczów:

UKS Bobrowniki I - KS Piekary 1:9

AP Millenium - UKS Bobrowniki II 3:9

UKS Bobrowniki I: UKS Bobrowniki/Sączów 3:1

KS Piekary - UKS Bobrowniki II 6:2

AP Millenium - UKS Bobrowniki/Sączów 5:0

UKS Bobrowniki I - UKS Bobrowniki II 4:4

KS Piekary - UKS Bobrowniki/Sączów 14:0

UKS Bobrowniki I - AP Millienium 6:3

UKS Bobrowniki II - UKS Bobrowniki/Sączów 2:2

Ostatecznie na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna z Piekar, 2 i 3 miejsce zdobył UKS Bobrowniki.

W drugiej grupie wiekowej zagrały dwie drużyny z Piekar Śląskich oraz dwie z Gminy Bobrowniki - UKS Bobrowniki i UKS Bobrowniki/Sączów

I tutaj 1 i 2 miejsce oddaliśmy gościom zza rzeki, natomiast nasze dwie drużyny zdobyły III i IV miejsce. Pomimo sporych różnic bramkowych nasi piłkarze rozgrzewali się z meczu na mecz. Widać, że rywalizacja daje daje im dużo radości. Nie sposób pokonać po paru miesiącach treningu Piekarzan, który ćwiczą pod okiem trenera już 3 sezon, ale brawa za waleczność naszych mistrzów. Dobre jest to, że każdy może się sprawdzić i pokazać swoje postępy rodzicom. A rodzice z kolei okazać pociechom wsparcie i pokazać jak bardzo są z nich dumni. Kolejne rozgrywki za kilka tygodni. Wtedy nasi trampkarze może będą mogli zagrać już w plenerze. Zapraszam na relację zdjęciową.

 

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Zaloguj się, by skomentować