sponsor

 

Piknik Szkolny w Sączowie

Napisała 

Wczoraj zakończył się rok szkolny. Jak podał Urząd naukę na terenie gminy kończyło blisko 800 uczniów. Ostatnie tygodnie były dla nich okresem podsumowań, powtórek i sprawdzianów wiadomości, ale także oczekiwaniem na wymarzoną przerwę od nauki. W tym właśnie czasie, w ubiegły wtorek, 24 czerwca w sączowskiej podstawówce odbył się Piknik Szkolny. 

W imrezie uczestniczyli uczniowie, przedszkolaki, nauczyciele, ale przede wszystkim całe rodziny. Była ona okazją do nawiązania bliższych znajomości, ale także zaangażowania się w życie szkoły. Radę Rodziców w organizacji pikniku wsparło liczne grono sponsorów. 

Dzieciaki podczas tych paru godzin mogły hasać po szkolnym ogrodzie, grać w piłkę na szkolnym boisku, bawić się na dmuchańcach i pojeździć na koniku. Można było także wesprzeć budżet szkoły zakupując fanty na loterii, albo ciasta i ciepłe posiłki. Zapraszam na krótką relację zdjęciową. Więcej zdjęć z pewnością znajdziecie Państwo na stronie szkoły. 

 

sączpik2

 

sączpik3

 

sączpik5

 

sączpik4

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Zaloguj się, by skomentować