sponsor

 

PRZYSTANEK... piknik z latawcem w tle...

Napisała 
Piknik z latawcem Piknik z latawcem fot. M. Piątek

        W piątek 11 października br. o godz. 13 na Lotnisku Modelarskim w Bobrownikach odbył się I Gminny „Piknik z Latawcem”. Był wiatr, latawce duże i małe i trochę śmiechu, i poplątania,  nieudanych prób i wyśmienitych lotów a przedewszystkim wspaniała atmosfera i mnóstwo dobrej zabawy. Okazuje się, że samo wymyślanie i budowanie własnego latawca to fajna propozycja spędzania wolnego czasu zarówno dla dzieci jak również rodziców J a już obserwowanie go w podniebnym tańcu to prawdziwy sukces. A największą frajdę sprawił dzieciakom samolot, który zrzucał cukierki – istne szaleństwo J. Zachęcam wszystkich do spróbowania, tym bardziej, że pogoda sprzyja wyjściu z domu!

 

        I pamiętajmy również o swoich skrzydłach… dbajmy o nie, by niosły nas przez życie pięknym lotem i właściwym azymutem, nie za wysokim i nie za niskim, byśmy zawsze mogli bezpiecznie wrócić na ziemię i nie stracili z oczu horyzontu.

A dla tych co to uważają, że nie mają skrzydeł słowa Coco Chanel, która pięknie powiedziała:

 

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć".

  

 

Dziękuję organizatorom (Gmina Bobrowniki, Sportowy Klub Modelarski Bobrowniki, Stowarzyszenie "Kuklok") za wspaniały piknik, który mam nadzieję, będzie powtarzalną imprezą. 

 

A dla wszystkich wiary we własne skrzydła!!! I niepowtarzalnych, życiowych lotów! Powodzenia we wszystkich Waszych sprawach!

M.

 

 

 

Magdalena Piątek

"Nie potrafimy biec za słońcem, ale możemy je ciągle nosić w naszych sercach".

                                                                                                         Autor nieznany

1 komentarz

  • Link do komentarza Stanisław Szczęśniak poniedziałek, 14 październik 2013 19:29 napisane przez Stanisław Szczęśniak

    Pani Madziu!
    W imieniu wszystkich organizatorów "Pikniku z latawcem" chciałbym podziękować za miłe słowa skierowane pod naszym adresem. Chciałbym również zapewnić, że impreza nie była jednorazowa. Już przygotowujemy się do "Pikniku z balonem na ogrzane powietrze, który zaplanowaliśmy na kwiecień 2014 r.
    Członkowie Sportowego Klubu Modelarskiego w Bobrownikach zapraszają wszystkich, których interesuje sport modelarstwa lotniczego, lub chcieliby by ich dzieci/ wnukowie zarazili się naszą pasja na nasze lotnisko modelarskie. Najczęściej latamy w weekendy, oczywiście przy sprzyjającej pogodzie.

Zaloguj się, by skomentować