sponsor

 

Historyczny awans CYKLONU

Napisała 

Stało się! Klub Sportowy Cyklon po raz pierwszy awansował do V klasy. Mecz z zespołem Niwy Brudzowice zakończył się wynikiem 6:0 dla chłopaków z Rogoźnika.

Dzisiejszy mecz z piątym w lidze klubem z Brudzowic mógł stać się rozstrzygającym i tak się stało. Pomimo zachowawczej pierwszej połowy Cyklon rozstrzygnął mecz bezlitośnie w drugich 45 minutach. 2 razy Bartłomiej Borówka, 2 razy Ariel Afeltowicz i 2 razy Emil Gimzia - tyle celnych i skutecznych strzałów oddali chłopcy z Cyklonu. Tym samym klub z Rogoźnika zakończył grę awansując do wyższej klasy dwie kolejki przed zakończeniem sezonu. Kolejne mecze dla podopiecznych Roberta Balcerowskiego oraz Jacka Bobrowicza to już tylko formalność.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu wszystkich bramek meczu oraz wywiadów z aktorami tego spektaklu.

 

cyklon4

 

cyklon5

 

cyklon6

 

cyklon2

 

 

 

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Zaloguj się, by skomentować