sponsor

 

Ostatni w tym sezonie

Napisała 

Był to ostatni w sezonie mecz pierwszej drużyny klasy A podokręgu Sosnowiec. Cyklon skończył rozgrywki na 1 miejscu w tabeli, wygrywając ostatni mecz z drugim w tabeli Sławkowem 1:0. Drużyna udowodniła tym samym, że zasługuje na miano lidera, wygrywając mecz, który nie stanowił tak na prawdę o niczym, gdyż Cyklon zapewnił sobie awans już 2 tygodnie temu. Jedyną bramkę na miarę zwycięstwa w 26 min strzelił Bartłomiej Borówka.

Po zakończonym meczu delegaci podokręgu Sosnowiec: wiceprezes Andrzej Adamczyk oraz Henryk Kurek z wydziału gier, wręczyli drużynom pamiątkowe puchary upamiętniające awans do V ligii. Gratulacje obu drużyną złożyli również Wójt Gminy Bobrowniki Arkadiusz Ziemba oraz Radny Powiatu Będzińskiego - Marian Kozieł. Jak podaje Zarząd Klubu spotkanie oglądało 250 sympatyków piłki nożnej.

Cyklon wystąpił w następującym składzie: w bramce Patryk Hejlman.

W obronie: Mateusz Bobrowicz, (Waldemar Baran kpt do 50 min Artur Flaczek), Daniel Wierzbicki,

W pomocy: Emil Gimzia, (Dariusz Janik do 50 min Ireneusz Waluś) (Armando Kurek do 50 min Mateusz Miska) Artur Toborek.

W ataku: Ariel Afeltowicz (Bartłomiej Borówka do 50 min Łukasz Janik)

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Andrzej Płoskonka, Roman Kubat, Łukasz Piwczyk.

Sezon zakończył się zasłużenie dla Klubu. W najbliższy piątek awans do V ligi oraz 85 rocznicę założenia klubu świętować będziemy na pikniku na stadionie w Rogoźniku, a w sobotę 28 czerwca, o godz 11.00 Cyklon zmierzy się z Górnikiem Zabrze, w meczu pokazowym.

 

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Zaloguj się, by skomentować