sponsor

 

podziękowania

Napisała 

W imieniu członków Sportowego Klubu Modelarskiego w Bobrownikach chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom "III Śląsko-Zagłębiowskiego Pikniku Modelarskiego.
Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji naszego Pikniku, a w szczególności przewodniczącej Rady Gminy Bobrowniki, pani Katarzynie COFAŁA, pod której honorowym patronatem odbył się piknik i która wraz z właścicielami firmy "HEH" z Siemonii, Państwem Ewą i Hubertem BLOCHEL zafundowała wyroby wędliniarskie do przyrządzenia poczęstunku.
Dziękuję miłym gościom, którzy zaszczycili nasze radosne spotkanie, a w szczególności:
- Wiceprzewodniczącej Rady Gminy Bobrowniki - Pani Dorocie LIGĘZA
- Wójtowi Gminy Bobrowniki - Panu Arkadiuszowi ZIEMBA
- Prezesowi Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa Polskiego Oddział Śląsk - pil rez. Markowi ZAPIÓR
- Dyrektorowi Instytutu Lotnictwa Politechniki Śląskiej dr hab. nawigatorowi Andrzejowi FELLNER
- Sołtysowi Sołectwa Bobrowniki - Panu Włodzimierzowi KOŹMIŃSKI
Jeszcze raz dziękując wszystkim uczestnikom i gościom za wspaniałe "maszyny", wspaniałe loty, wspaniałą koleżeńska, miłą i radosna atmosferę, zapraszamy na kolejny, już  "IV Śląsko - Zagłębiowski Piknik Modelarski" na nasze lotnisko modelarskie w Bobrownikach w 2015 roku.
Z modelarskim pozdrowieniem
Staszek SZCZĘŚNIAK

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Zaloguj się, by skomentować