sponsor

 

VII Piknik w Sączowie za nami

Napisała 

Po raz siódmy Klub Sportowy Płomień Sączów zorganizował piknik dla całych rodzin. Każdy bez względu na wiek znalazł coś dla siebie. Było kolorowo i radośnie.

Od rana 8 drużyn piłkarskich z terenu gminy rywalizowało o miano najlepszej. Od godziny 15.00 mecze rozgrywali uczniowie klas I-VI sączowskiej podstawówki. W tym samym czasie toczył się też turniej gry w bule, a nauczycielki ze szkoły w Sączowie prowadziły gry i zabawy dla dzieci z mnóstwem nagród. Na pikniku zaśpiewały także Sączowianki. Jednak nabardziej zaskakującym gościem wieczoru był bóbr - gminna maskotka, który rozdawał dzieciom bańki mydlane ufundowane przez nasze Stowarzyszenie "Lepsza Gmina".

Przeżyjmy to jeszcze raz.

 

 

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Zaloguj się, by skomentować