sponsor

 

Szanowni Państwo!


Oddajemy w Państwa ręce nowy portal internetowy www.bobrowniki.com. Portal, który skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Bobrowniki i który ma zapewnić informacje o naszej lokalnej społeczności wszystkim zainteresowanym. Chcemy, aby portal stał się źródłem informacji i komunikacji wzajemnej między mieszkańcami naszej Gminy oraz mieszkańcami i przedstawicielami władz lokalnych. Założeniem naszego projektu jest kilka prostych, ale jakże wymownych haseł wokół których zbudowaliśmy nasz projekt tj.:

 

   • - Informacja – Chcemy aby portal stanowił rzetelne źródło informacji
   • - Komunikacja – Chcemy aby dzięki portalowi ułatwiona została komunikacja na linii obywatel –
      obywatel i obywatel – władza lokalna
   • - Współdziałanie – Chcemy wspólnie współtworzyć i redagować nasz portal
   • - Integracja – Chcemy skupiać i aktywizować ludzi do wspólnego działania na rzecz naszej lokalnej
      społeczności
   • - Partnerstwo – Chcemy aby każdy użytkownik portalu miał wpływ na kształt naszego portalu

     

Te pięć haseł stało się kanwą naszego projektu, dzięki któremu budujemy portal i mamy nadzieję, że staną się one także kanwą naszego portalu, który ma być nowoczesnym narzędziem aktywizującym do działania. Tworzymy portal nie „dla mieszkańców" ale „portal mieszkańców". To mieszkańcy naszej Gminy mają być siłą portalu i mieszkańcy mają wdrażać w ramach portalu swoje pomysły i poprzez portal mają informować się o różnych inicjatywach.
Chcemy otwarcie i odpowiedzialnie rozmawiać o naszej Gminie, dlatego odcinamy się od anonimowej wrogości i nienawiści, jakiej wiele w wirtualnej przestrzeni. Chcemy promować aktywność i działanie, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zarejestrowania się na naszym portalu i współtworzenia z nami nowego portalu internetowego www.bobrowniki.com.


Zapraszamy do współpracy i życzymy miłej lektury.