sponsor

 

czwartek, 02 maj 2013 00:00

To jest Twoje życie - żyj świadomie !

Napisał 

Witam,

chciałbym Cię zachęcić do obejrzenia krótkiego filmu, który uzmysłowił mi, że życie może być piękne i proste. Wystarczy otworzyć swój umysł, ramiona i serce na nowe rzeczy i ludzi. Lao - Tse, legendarny chiński filozof, powiedział: "Odpowiedzialni jesteśmy nie tylko za to, co robimy, lecz i za to, czego nie robimy". Bądź zatem odpowiedzialny za to, jak żyjesz... Mam nadzieję, że ten film zainspiruje Cię do zmian!

Bartłomiej Elzner

"Wszystko, co osiągamy i czego nie udaje nam się osiągnąć, stanowi bezpośredni wynik naszych własnych myśli. W sprawiedliwie uporządkowanym wszechświecie, gdzie zachwianie równowagi oznaczałoby całkowite zniszczenie, indywidualna odpowiedzialność musi być absolutna. Słabość i siła człowieka, czystość i jej brak dotyczą tylko jego i nikogo innego. Pojawiają się wyłącznie za jego – i niczyją inną – sprawą i zawsze to jedynie on może je zmienić. Jego cierpienie i szczęście rozwijają się od wewnątrz. Człowiek jest taki, jak jego myśli..." James Allen w książce "Tak, jak człowiek myśli"

Media

Więcej w tej kategorii: « Trafi Do naczelnego »

2 komentarzy

  • Link do komentarza Magdalena Piątek czwartek, 02 maj 2013 20:57 napisane przez Magdalena Piątek

    nic dodać, nic ująć... szczęśliwy ten kto obejrzy ten film bo może coś zmieni wreszcie w swoim życiu.... życzę tego wszystkim niezdecydowanym i niedowierzającym, że może być inaczej!

  • Link do komentarza Małgorzata Bednarek czwartek, 02 maj 2013 00:45 napisane przez Małgorzata Bednarek

    Wiesz, że to cała prawda o życiu. I prawie jak motyw, który towarzyszy mi połowę mojego życia - exegi monumentum.

Zaloguj się, by skomentować