sponsor

 

Turniej Siatkówki ad.2014

Napisała 

W upalne weekendy nad rogoźnickim jeziorem odpoczywa po kilka tysięcy osób. Ten weekend dodatkowo uatrakcyjniają rozgrywki w siatkówce plażowej, które odbywają się nad zbiornikiem nr 1 w sobotę i niedzielę. Współorganizatorem sportowego weekendu jest Gmina Bobrowniki.

Dzisiaj rywalizowały ze sobą pary męskie. Jutro grać będą mixty. Mecze obserwować można w godzinach od 10.00 do 15.00, a w rywalizacji uczestniczą pary z całego kraju. Podczas dzisiejszeych rozgrywek naszą gminę reprezentowały 3 pary, niemniej jednak żadna z nich nie dostała się na podium. Złoto zdobyła drużyna z Krakowa. Ostatecznie klasyfikacja wyglądała dziś następująco:

1 miejsce - Piotr Słonina, Paweł Piwowarczyk

2 miejsce - Arkadiusz Łokociejewski, Przemysław Fejst

3 miejsce - Michał Faryna, Tomasz Gorgoń.

Fanów słońca, pilki i plaży zapraszamy na jutro:) Pełna relacja z weekendu, w tym także filmowa dostępna będzie na stronie Gminy Bobrowniki.

 

siata3

 

siata4

 

siata1

 

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Zaloguj się, by skomentować