sponsor

 

Otwarcie placu zabaw w Rogoźniku

Napisała 

13 września o godzinie 13.00 rozpoczęło się uroczyste otwarcie największego w naszej gminie placu zabaw. Mieści się on w rogoźnickim parku i został sfinansowany ze środów Unii Europejskiej. Frekwencja była rewelacyjna.

Rozpostartą wokół całego placu, ponad 100 metrową czerwoną wstęgę przecięły dzieci z terenu naszej gminy.Jenocześnie z nimi olbrzymimi nożycami otworzył plac zabaw Wójt naszej gminy - Arkadiusz Ziemba.

Zapraszam na relację z najlepszej zabawy tego weekendu.

 

 

 

 

 

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Więcej w tej kategorii: « Turniej Siatkówki ad.2014
Zaloguj się, by skomentować