sponsor

 

Zaproszenie dla strażaków z OSP Siemonia do wzięcia udziału w zajęciach coniedzielnych na sali gimnastycznej w Siemońskim Gimnazjum

Napisał 

Witamy serdecznie wszystkich odwiedzających prowadzonego przez nas bloga :-)

Zapraszamy strażaków z OSP Siemonia zainteresowanych aktywnym sportowo spędzeniem czasu do wzięcia udziału w zajęciach, które odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 16:00 na sali gimnastycznej mieszącej się w siemońskim Gimnazjum. To okazja do wspólnego spędzenia czasu w sposób pożyteczny co wymiernie może wpłynąć na poprawę kondycji każdego uczestnika oraz budowanie i wzmocnienie relacji społecznych pomiędzy strażakami. Te są bezcenne o czym pamiętamy kiedy za każdym razem niesiemy pomoc bo trzymamy się zasady "jeden za wszystkich wszyscy za jednego" :-) 

Na sali gramy w siatkówkę. Jeśli ktoś nie czuje się w tej dyscyplinie pewnie strażacy zapewniają możliwość nauczenia się jej. Służą radą i pomocą- czego doświadczyłam minionej niedzieli :-) Możliwe jest również urozmaicenie tego czasu o inne dyscypliny sportu.

Spotkania na sali w Gimnazjum to okazja do naszych spotkań innych od tych kiedy jedziemy na akcję lub bierzemy udział w zawodach strażackich. Niedzielna aktywność opócz przygotowania nas pod względem kondycyjnym do przyszłorocznych zawodów strażackich ma na celu tak jak już wspomnieliśmy wcześniej zintegrowanie nas. Ważne jest dla nas wspólne działanie na wszystkich możliwych frontach. Zależy nam na tym. 

Do zobaczenia w niedzielę:-)

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami obrazującymi minione dwa niedzielne spotkanie :-) Za jakość zdjęć przerpaszamy ;-) Gra była na tyle intensywna, że z trudem zdjęcia można było zdążyć wykonać ;-) 

 

 

 

 

 

Zaloguj się, by skomentować