sponsor

 

Świąteczna zbiórka żywności :-)

Napisał 

Witamy od strażackiego serca wszystkich odwiedzających prowadzonego przez ns bloga :-)

W miniony weekend w dobieszowickie Biedronce odbyła się Akcja "Świateczna zbiórk żywnosci" organizowana przez Ośrodek Pomocy Społecznej, w kótrej wolontariuszami byli strażacy ze wszystkich jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z naszej Gminy. Nie mogło tam zabraknąć nas:-)

PICT6869

 

PICT6784

 

PICT6806

 Na samym początku otrzymaliśmy informację na temat sposobu przeprowdzenia wspomnianej akcji od przedstawicieli Ośrodka Pomocy Społecznej Panią Ewę Satlawę oraz Pana Tadeusza Koszczyk. Przez cały czas trwania akcji mogliśmy liczyć na Ich pomoc :-)

 PICT6787

 

PICT6788

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami obrazujacymi przebieg Akcji. Z każdą godziną żywności przybywało coraz więcej. Bardzo wiele osób zechciało pomóc najbardziej potrzebującym w zbiórce żywności dla Nich by mogli przygotować zbliżającą się kolację wigilijną. Pomagali wszyscy mieszkańcy naszej Gminy w tym przedstwiciele władz gminnych. Nie zawiedli nas nasi sympatycy- również strażacy za co z serca Wam dziękujemy :-)

 

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy przez OSP Wymysłów. Gratulujemy postawy :-)

Takie sytuacje pokazują jak bardzo potrzebny okazuje się przebyty przez jednostki OSP naszej Gminy Kursu KPP. Zainteresowanych relacją z tegoż kursu zapraszamy do przeczytania napisanego przez nas artykułu na ten temat :-)

Pozdrawiamy wszystkich odwiedzających prowadzonego przez nas bloga tradycyjnie od strażackiego serca :-)

 

 

 

 

Zaloguj się, by skomentować