sponsor

 

Spotkanie organizacji pozarządowych i samorządu w ramach projektu "Aktywni Obywatele- Świadomi Obywatele"

Napisał 

Witamy tradycyjnie od strażackiego serca wszystkich odwiedzających prowadzonego przez nas bloga :-)

W dniu 10.12.2013 r. w dobieszowickim Dworku odbyło się spotkanie organizacji pozarządowych i samorządu w ramach projektu "Aktywni Obywatele- Świadomi Obywatele" zorganizowne przez Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Społecznej "Lepsza Gmina" oraz Urzędu Gminy Bobrowniki.

Ochotnicza Straż Pożarna wzięła udział w spotkaniu, z czego bardzo się cieszymy. To dzięki ciężkiej pracy Małgorzaty Bednarek będącej Prezesem Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Społecznej "Lepsza Gmina" oraz Tomasza Bednarka jest realizowany wspomniany wcześniej projekt, dzięki któremu między innymi OSP Siemonia ma możliwość prowadzenia tegoż bloga. 

Jesteśmy za to bardzo wdzięczni i dziękujemy z głębi wszystkich strażackich serc Stowarzyszeniu "Lepsza Gmina" a w szczególności Gosi Bednarek :-)

W spotkaniu wzięło udział sporo zaproszonych gości oraz organizacji pozarzadowych działających na terenie naszej gminy.

Fakt, że takie orgaznizacje funkcjonują jest godny szacunku oraz uznania i bardzo cieszy bo najcześciej prowadzone są przez ludzi posiadających pasję i chcących się nią dzielić z innymi. Nie ma w życiu nic piekniejszego od dzielenia się z drugim człowiekiem tym co ma się w sobie najcenniejszego...

Spotkanie prowadziła Małgorzata Bednarek. Głos zabrał także Wójt Gminy Bobrowniki Pan Arkadiusz Ziemba a także przedstawiciele poszczególnych organizacji pozarządowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęciowej relacji:

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się, by skomentować