sponsor

 

Jak hartowała się stal?

Napisała 

W drugiej połowie kwietnia zaprosiliśmy mieszkańców naszej gminy na warsztaty dziennikarstwa obywatelskiego i podstaw redagowania portalu internetowego. Cztery spotkania przyciągnęły łącznie kilkanaście osób. Prowadzili je informatyk, który budował portal internetowy bobrowniki.com oraz dziennikarz telewizyjny. Te cztery dni to bardzo dobry dla nas czas. Dużo wiedzy - bardziej praktyki niż teorii, najwięcej jednak inspiracji. Przedstawiliśmy ideę portalu. Wymienialiśmy się doświadczeniami i pomysłami. Efektem naszej pracy jest zawartość tego portalu. 

Warsztaty są pierwszym widocznym efektem projektu "Aktywni obywatele - świadomi obywatele". 

 

 warsztaty2    Sobota, 27 kwietnia

 

warsztaty3    Piątek 19 kwietnia

 

 

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

1 komentarz

  • Link do komentarza Bartłomiej Elzner piątek, 03 maj 2013 21:33 napisane przez Bartłomiej Elzner

    Bardzo ciekawa inicjatywa Małgosi i Tomka. Organizatorów cechuje pasja i chęć stworzenia czegoś niezwykłego. Cieszę się, że mogę być częścią tego przedsięwzięcia...

Zaloguj się, by skomentować