sponsor

 

Podopieczni UKS Bobrowniki rozegrali mecz

Napisała 

Uczą aktywnego stylu życia już od kilku miesięcy. Organizują cykliczne treningi, turnieje i rozgrywki sportowe, bazując na dotacjach z budżetu gminy oraz pracy społecznej. Zrzeszają już ponad 100 ucznów z różnych miejscowości naszej gminy, choć nazywają się UKS Bobrowniki.

Uczniowie klas 1-3 trenujący pod UKS-em rozegrali w niedzielny poranek mecz z okazji Dnia Dziecka.  Jak na Dzień Dziecka przystało były i prezenty. Dzięki Wójtowi Gminy, Arkadiuszowi Ziembie dzieci otrzymały kompletne stroje sportowe, w których od tej pory reprezentować będą klub. Kolejnym upominkiem, w pełni zasłużonym, były także wręczone po zakończonym meczu złote medale. Jednak największym prezentem tego dnia były radość i satysfakcja rodziców kibicujących swoim pociechom. 

 

uksT4

 

uksT2

 

uksT1

 

 

 

Małgorzata Bednarek

prezes Stowarzyszenia "Lepsza Gmina". Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bez wahania realizuję swoje marzenia, a Stowarzyszenie jest moim marzeniem. Kocham sztukę, co uwrażliwia mnie na piękno i sprawia, że czasem stąpam centymetr nad ziemią zamiast po niej. Zazdroszczę K.K.Baczyńskiemu. A życie chcę przeżyć jak pisał Konstantinos Kawafis:

"Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz,
życzyć sobie winieneś, by długa była wędrówka,
pełna przygód i doświadczeń"

Zaloguj się, by skomentować